Szkoła Językowo w Radwanicach znajduje się w pobliżu Księża Małego, Świętej Katarzyny, Siechnic, Groblic, Marcinkowic

Ewelina Małkowicz

Ewelina Małkowicz – pomysłodawca i kierownik zamieszania, ale przede wszystkim pedagog i filolog.Zaczynając studia oczywiście marzyłam o karierze tłumacza literatury, siedzącego w zakurzonej bibliotece otoczonego książkami. Marzenie zmieniło się kompletnie po pierwszym zleceniu na tłumaczenie (okazało się niewyobrażalną nuda!) i pierwszej przeprowadzonej lekcji (okazało się prawdziwą przygodą). Od tamtej pory przez cały okres studiów podnosiłam swoje kwalifikacje poprzez praktyki studenckie na wszystkich szczeblach edukacji. Ucząc wszystkie grupy wiekowe – od przedszkolaka do emeryta.To że nauczanie jest moim powołaniem wiedziałam od pierwszej przeprowadzonej przeze mnie lekcji, natomiast to, w jaki sposób chcę to robić przyszło do mnie z czasem. Zauważyłam, że tylko w szkole prywatnej, prowadząc lekcje w małych grupach, jestem w stanie przeprowadzić zajęcia z których jestem zadowolona na 100%!

Anna Koshel

Anna Koshel – dołączyła do nas na nasz drugi rok szkolny 2016/2017, jako licencjonowana filolożka, obecnie w trakcie studiów magisterskich. O sobie mówi tak: „Do nauczania języka angielskiego zainspirował mnie pobyt w szkole językowej w Anglii, gdzie nie tylko uczyłam się języka ale także, mieszkając z rodziną dyrektora szkoły, dowiedziałam się wiele o kulturze tam panującej.Ogromne wrażenie zrobił na mnie wysoki poziom nauki w Anglii.
Dlatego gdy wróciłam do domu postanowiłam kontynuować studia filologiczne z specjalizacją nauczycielską. Kocham pracować z dziećmi widząc osiągnięcia moich uczniów czuje się dowartościowana, dumna z siebie i szczerze szczęśliwa. W tym zawodzie czuję, że spełniam swoje powołanie.”

Magda Szymczak

Magda Szymczak – Dołączyła do nas w roku szkolnym 2017/2018. O swojej pracy zawodowej mówi: „Wiele dróg, jeden kierunek” – z wykształcenia kulturoznawca i teatrolog, nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego. Od lat w pracy z dzieckiem kieruje się maksymą: podążaj za młodym człowiekiem i baw się z nim wciąż będąc dzieckiem. Wrażliwość na potrzeby najmłodszych oraz świadomość, iż metod nauczania jest tyle, ilu ma się uczniów, są kluczem do jej sukcesów zawodowych.

Karolina Lisiewicz

Karolina Lisiewicz – Do Językowa dołączyła, podobnie jak Magda, na rok szkolny 2017/2018. O swojej karierze w edukacji mówi tak: „Decydując się na studia, traktowałam specjalizację nauczycielską jako alternatywę, a moim marzeniem był zawód tłumacza, lecz praktyki w szkole podstawowej przekonały mnie, ile radości mogą sprawiać przeprowadzone lekcje, a progres, zaangażowanie i chęć uczniów do nauki są największą satysfakcją w pracy. Uczę głównie maluchy i uczniów szkoły podstawowej, dlatego wiem, jak ważne jest wzbudzenie w uczniach zainteresowania językiem obcym. Pragnę pokazać uczniom, że nauka języka obcego nie musi być nudna i trudna, a wręcz jest ona niesamowitą przygodą i świetną zabawą, dlatego staram się uczyć języka angielskiego poprzez gry, zabawy, piosenki i ciekawe dla uczniów zadania. Motywacja obu stron i przyjazna atmosfera to klucz do sukcesu!”

Kontakt

jezykowo.radwanice@gmail.com

kontakt@jezykowo-radwanice.pl

Ewelina Małkowicz 535 229 975

ul. Skrajna 7, Radwanice gm. Siechnice

pierwsza miejscowość od strony Wrocławia
za Księżem Małym