Szkoła Językowo w Radwanicach znajduje się w pobliżu Księża Małego, Świętej Katarzyny, Siechnic, Groblic, Marcinkowic

Ewelina (Małkowicz) Apoznańska

Ewelina Apoznańska– pomysłodawca i kierownik zamieszania, ale przede wszystkim pedagog i filolog. Zaczynając studia oczywiście marzyłam o karierze tłumacza literatury, siedzącego w zakurzonej bibliotece otoczonego książkami. Marzenie zmieniło się kompletnie po pierwszym zleceniu na tłumaczenie (okazało się niewyobrażalną nuda!) i pierwszej przeprowadzonej lekcji (okazało się prawdziwą przygodą). Od tamtej pory przez cały okres studiów podnosiłam swoje kwalifikacje poprzez praktyki studenckie na wszystkich szczeblach edukacji. Ucząc wszystkie grupy wiekowe – od przedszkolaka do emeryta.To że nauczanie jest moim powołaniem wiedziałam od pierwszej przeprowadzonej przeze mnie lekcji, natomiast to, w jaki sposób chcę to robić przyszło do mnie z czasem. Zauważyłam, że tylko w szkole prywatnej, prowadząc lekcje w małych grupach, jestem w stanie przeprowadzić zajęcia z których jestem zadowolona na 100%!

Magda Szymczak

Magda Szymczak – Dołączyła do nas w roku szkolnym 2017/2018. O swojej pracy zawodowej mówi: „Wiele dróg, jeden kierunek” – z wykształcenia kulturoznawca i teatrolog, nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego. Od lat w pracy z dzieckiem kieruje się maksymą: podążaj za młodym człowiekiem i baw się z nim wciąż będąc dzieckiem. Wrażliwość na potrzeby najmłodszych oraz świadomość, iż metod nauczania jest tyle, ilu ma się uczniów, są kluczem do jej sukcesów zawodowych.

Angelika Stachowiak

Angelika Stachowiak – do Językowa dołączyła w roku szkolnym 2018/2019. Z wykształcenia pedagog oraz magister filologii angielskiej. Zaczynała jako nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu, teraz uczy w liceum. To, że bycie nauczycielem jest moim powołaniem odkryłam na pierwszym roku studiów, udzielając prywatnych lekcji oraz podczas zajęć ze specjalizacji nauczycielskiej. Podczas mojej przygody z nauczaniem języka angielskiego miałam styczność ze wszystkimi grupami wiekowymi. Jednak odkryłam, że największą satysfakcję sprawia mi praca z nastolatkami i uczniami dorosłymi. Jestem fanką metody komunikatykacyjnej. Na moich zajęciach kładę nacisk na mówienie, skupiam się na interakcji między mną a uczniami i w ten właśnie sposób uczę gramatyki oraz słownictwa. Wierzę, że jest to metoda, dzięki której uczniowie mogą swobodnie komunikować się po angielsku w codziennych sytuacjach, pozbyć się bariery językowej oraz dobrze się bawić!

Kontakt

jezykowo.radwanice@gmail.com

kontakt@jezykowo-radwanice.pl

Ewelina Małkowicz 535 229 975

ul. Skrajna 7, Radwanice gm. Siechnice

pierwsza miejscowość od strony Wrocławia
za Księżem Małym